Jak ubrać dziecko?

Twoje maleństwo rośnie w oczach, stając się coraz bardziej świadomym i aktywnym maluchem. Dlatego wybór odpowiednich ubrań dla dwulatka staje się nie tylko kwestią praktyczności, ale także stylu. Jak połączyć te dwa aspekty? Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci stworzyć modne i wygodne zestawy dla Twojego małego odkrywcy.

1. Komfort Na Pierwszym Miejscu

Przede wszystkim zwróć uwagę na komfort. Dzieci w wieku dwóch lat są nad wyraz aktywne, więc ubrania powinny umożliwiać swobodę ruchu. Nasze bluzy są tak zaprojektowane, aby dzieci czuły się w nich komfortowo, dzięki rozcięciom z przodu oraz ściągaczom.

Rękawki ze ściągaczami to bardzo praktyczne rozwiązanie w dziecięcej modzie. Taki zabieg pozwala na bezproblemowe podwijanie rękawków, kiedy okażą się one za długie, a przy okazji wygląda to bardzo dobrze. Przydługie rękawki to coś co niejeden rodzic bardzo dobrze zna. Dzieci w tym samym wieku, a nawet i w tym samym rozmiarze(!) mogą się bardzo różnić wymiarami ciałka –  mogą być szczuplejsze lub grubsze, mogą mieć dłuższe ręce lub nogi. Każde rozwija się i rośnie na swój sposób. Właśnie dlatego przy tworzeniu ubranek takich, jak ta bluza dziecięca, myślimy o takich szczegółach.

2. Funkcjonalność i Praktyczność

Tak opisalibyśmy nasze kolekcje!

Każdy nasz produkt szyty jest na dwa rozmiary oraz ma ciekawe rozwiązania odpowiadające dziecięcym potrzebom.

Totalnym must have’m dzieci są spodnie ze wzmocnieniami na kolanach! Mają wszytą podwójną warstwę materiału, dzięki temu nie ma mowy o dziurach. Posiadają szeroką gumkę w pasie nieuwierającą brzuszka dziecka, a dodatkowo mają troczek w pasie. Szerokie ściągacze przy nogawkach umożliwiają regulację długości spodni!

Kolejnym bestsellerem są softshellowe parki całosezonowe wystarczające na dwa rozmiary!

Nasza dziecięca parka softshellowa słynie już ze swojej wodo- i wiatro- odporności. A to wszystko dzięki specjalnej membranie, którą używają przy produkcji PROFESJONALNEJ ODZIEŻY OUTDOOROWEJ! 

Nasze kurtki zapewniają doskonałą ochronę przed wiatrem, jednocześnie pozwalając delikatnej skórze Twojego dziecka oddychać. Wszystkie parki posiadają mięsistą a zarazem delikatną podszewkę, która przyjemnie otula i delikatnie grzeje ciało dziecka. Praktyczne ściągacze z kolei zapewniają komfort i uczucie miękkości, oraz pilnują aby rękaw trzymał się na nadgarstku. Dodatkowo ukryłyśmy kieszonki na małe skarby naszych pociech znalezione podczas spacerów.

Bezpieczeństwo dzieci jest naszym priorytetem, dlatego zamek błyskawiczny użyty w kurtce nie posiada ostrych krawędzi oraz nie zawiera szkodzącego niklu, który często uczula! Softhellową parkę pokochały mamy nie tylko z Polski, ale i na całym świecie!

Takich produktów znajdziesz zdecydowani więcej na stronie www.strojmisie.pl