Zestaw Mama i Dziecko – pomysł na oryginalny prezent

Dzień matki to jeden z najpiękniejszych dni w roku, pełen miłości, radości i uśmiechów. Mama jest najważniejszą kobietą w życiu każdego z nas, poświęciła nam całe swoje życie. Wychowywała, uczyła nas co jest dobre, a co złe, a kiedy robiliśmy te złe rzeczy przyklejała nam plasterki. Z tego powodu, w dzień jej święta tak bardzo chcemy podarować jej coś wyjątkowego. A co może być bardziej wyjątkowe i jednocześnie podkreślające więź matki z dzieckiem niż przepiękny zestaw mama i dziecko!

Mama i córka ubrane w takie same letnie, muślinowe sukienki głaszczą alpaki

Już od kilku lat w strojmisiowych kolekcjach możecie znaleźć zestawy ubranek dla mam i ich pociech. Dla dziecka matka jest najlepszą przyjaciółką, najpiękniejszą kobietą, a do tego wszechwiedzącą nauczycielką. To właśnie dlatego maluchy tak lubią ubierać się w nasze rzeczy i wyglądać podobnie do mamy. Z tego powodu, taki zestaw będzie idealnym prezentem dla wszystkich.

Strojmisiowy zestaw Mama i Dziecko

Kobieta w letniej muślinowej sukience głaszcze alpaki

W tym sezonie przygotowałyśmy przepiękne sukienki z muślinu bawełnianego! Materiału, który jest lekki, przewiewny i naturalny, a dodatkowo to 100% bawełna organiczna z certyfikatem GOTS. Ta tkanina jest najlepszym wyborem na letnie, upalne dni, a jeżeli jesteście ciekawi dlaczego i co czyni go tak wyjątkowym, możecie przeczytać o tym tutaj.

Muślinowe letnie sukienki będą perfekcyjne na lato nie tylko z powodu materiału, z którego są zrobione. Ich kolejną zaletą jest super modny krój! Swoją wyjątkowość zawdzięczają efektownemu wycięciu na plecach, dzięki któremu sukienka dalej jest minimalistyczna, ale wcale nie jest nudna!

Oczywiście ta sukienka to nie jedyna opcja! Zestaw mama i dziecko możecie stworzyć zarówno z córką jak i synem! A to dlatego, że wszystkie nasze muślinowe ubranka świetnie wyglądają z całą dostępną na naszej stronie odzieżą damską. Znajdziecie tam jeszcze muślinową spódnicę i dzianinowe T-shirty, wszystko wykonane w strojmisiowym stylu i zgodnie ze strojmisiowymi standardami najwyższej jakości! O tym, czym są te standardy też opowiadamy na naszym blogu!

A po piękne, muślinowe zestawy i nie tylko zapraszamy do naszego sklepu!

Kampania lato 2021 dla strojmisie

Zajrzyjcie też na naszego Facebooka i Instagrama. Opowiadamy tam o tym co się dzieje w strojmisiowym świecie i robimy małe sneak peek’i tego co nadejdzie w przyszłości 😉