Rękawiczki softshellowe – dlaczego to najlepszy wybór dla Twojego dziecka?

Zanurz się w świecie komfortu i funkcjonalności!
Przedstawiamy nasze dziecięce rękawiczki softshellowe – niezastąpione towarzyszki w każdej zimowej przygodzie!


Z myślą o najmłodszych odkrywcach stworzyliśmy rękawiczki jednopalczaste, które nie tylko utrzymają ich dłonie w ciepłe, ale również zapewnią ochronę przed deszczem i wiatrem, dzięki membranie o imponującym poziomie wodoodporności 10 000. W praktyce oznacza to, że w trakcie biegania i skakania dziecko nie zgrzeje się, gdyż rękawiczki będą odprowadzały ciepło. To wszystko dzięki wyjątkowym oddychającym właściwością tego materiału. Dodatkowo droga mamo zapomnij o regularnym suszeniu rękawiczek! Materiał jest szybkoschnący, więc zanim wrócicie do domu to rękawiczki będą już suche, a rączki dziecka ciepłe.

Nasze jednopalczaste rękawiczki to idealne połączenie 3 przemyślanych elementów: zaawansowanego technicznie materiału softshell, których chroni przed zimnem i wilgocią, ciepłej bawełnianej podszewki, która ogrzewa małe rączki oraz ściągacza przy nadgarstku, która utrzymuje rękawiczki na miejscu.
Doskonale sprawdzą się zimową aurą i będą idealnie pasować do każdej strojmisiowej zimowej kurtki czy przejściowej parki!


Łatwość zakładania i zdejmowania to dla nas priorytet, dlatego zaprojektowaliśmy rękawiczki, które dziecko może szybko i samodzielnie ściągnąć i założyć.
Co ważne, nasze rękawiczki nie szeleszczą przy noszeniu.
Komfort, bezpieczeństwo i styl – to wszystko znajdziesz w naszych produktach. Projektowane z myślą o dzieciach, w naszej pracowni i uszyte w Polsce,.
Zaopatrz swojego małego odkrywcę w rękawiczki, które sprostają każdemu wyzwaniu. Dzięki nim zimowe zabawy na świeżym powietrzu będą nie tylko ciepłe, ale i bezpieczne!