Praktyczne Prezenty dla Przedszkolaka 🐻

Co roku stajemy przed tym samym wyzwaniem – jaki prezent kupić?

Taki żeby był fajny, ładny, ale przede wszystkim praktyczny.

Mamy kilka pomysłów, którymi się z wami podzielimy, zapraszamy na nasz Strojmisiowy Prezentownik.

1. Rodzinny zestaw czapek.

.

.

.

Czy może być coś bardziej praktycznego niż zestaw czapek dla rodziny? W naszym sklepie znajdziecie duży wybór kolorów i rozmiary od sześciomiesięcznych dzieci po dorosłych! Możecie nawet dobrać do tego kominy!

2. Zestaw Mama i Ja.

.

.

.

W naszej kolekcji znajdziecie opcje Mama i Córka oraz Mama i Syn, sukienki, bluzy, a nawet spodnie. Możecie dobrać co tylko chcecie! Sukienki dla mamy dostępne są w czterech głównych kolorach naszej kolekcji dla przedszkolaków.

3. Niezniszczalne spodnie.

.

.

.

Znasz malucha, który jest pogromcą spodni? Same takich znamy… Dobrym prezentem będą nasze Super Bojówki! Wzmocnione kolana i najwyższej jakości materiały sprawiają, że te spodnie wytrwają każdą zabawę w przedszkolu. Każda mama się ucieszy.

4. Dwustronne kamizelki.

.

.

.

Nasze kamizelki są jeszcze dostępne w sklepie, a jest to mega uniwersalny i praktyczny prezent! Kamizelki można nosić jesienią, wiosną i latem, nadają się na zabawy w parku, wyprawy w góry czy wieczorne spacery po plaży. Do tego nasze kamizelki są dwustronne! Z jednej strony dziarski, dekatyzowany jeans, a z drugiej ozdobna pikówka.

5. Bon prezentowy!

.

.

.

Wiesz, że ktoś jest fanem Misia Strojmisia, ale nie wiesz co kupić? W naszym sklepie mamy dostępne Bony Prezentowe! Do wykorzystania przez cały rok!