STROJMISIE czyli kto?

STROJMISIE czyli kto?

Jak to często bywa z kobiecymi biznesami siłą napędową ich powstania są... DZIECI!

Dlatego pewnie żadna z Was się nie zdziwi, gdy napiszemy, że i my, dwie Kasie siedzące właśnie po drugiej stronie klawiatury, dzięki naszym maluchom rozpoczęłyśmy naszą przygodę z biznesem :)

Pierwsze projekty powstawały w maleńkiej pracowni na poddaszu w tych nielicznych chwilach gdy Kasi maluchy - Alicja i Danielek - spały. Bardzo szybko nietypowe i wygodne ubranka zaczęły wzbudzać ciekawość wśród koleżanek i sąsiadek, które prosiły o uszycie takich ubranek dla swoich pociech, namawiając jednocześnie Kasię do stworzenia własnej marki. Muszę przyznać, że ja, druga Kasia, poznałam strojmisiowe ciuszki zanim jeszcze poznałam ich projektantkę :) Miałam być jedynie wsparciem w prowadzeniu biznesu, ale dość szybko okazało się, że wiele nas łączy i chcemy razem współpracować. 

Dzisiaj się śmiejemy, że bajka opowiadająca historię powstania marki STROJMISIE rozpoczynałaby się od słów: "Pewnego, zimnego, styczniowego dnia.. " bo to właśnie w styczniu 2018 zdecydowałyśmy, że chcemy działać razem.

Teraz mówimy o sobie, że jesteśmy STROJMISIOWYM SERCEM I MÓZGIEM.

Pracując przy marce STROJMISIE współpracujemy z wieloma inspirującymi kobietami - fotografkami, konstruktorami, właścicielkami sklepów dla dzieci.. i wszystkie zgodnie twierdzą, że macierzyństwo dało im odwagę aby pracować na własny rachunek :)

Tak też zrodziła się nasza marka.

DZIĘKI i DLA naszych DZIECI. 

A teraz już również i DLA WASZYCH :)

Dziękujemy, że jesteście tutaj z nami! 

                                                                              

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl