Media o nas

Czasopismo “DZIECI” 📰

.
.
.

Strojmisie już drugi raz zagościły na okładce czasopisma “DZIECI”, tym razem z naszymi kurtkami zimowymi. W środku znajdziecie też artykuł o tym jak to zrobić żeby każdemu było z zimą do twarzy! ❄☃

Magazyn “IKON Kids” 📰 🌍

.

.

>
.

.

Kolekcja “ROOTS: Where the Bear’s Heart Beats” debiutowała na łamach magazynu “IKON Kids”. Pięknym zdjęciom z angielskiej plaży tym razem towarzyszy wywiad z nami, czyli dwoma Kasiami. A mówimy tam o tym jak to się stało, że powstały Strojmisie!

Magazyn “ELEGANT Kids” 📰 🌍

.
.
.

Kolejny raz Strojmisie pojawiły się w zagranicznej prasie! Tym razem jest to magazyn “Elegant Kids”, w którym to świat podziwiał naszą outdoorową, wiosenna kolekcję “In Mother Nature’s Arms”. Wszystko w edutorialu “Color Splash”!

Czasopismo “Mama w Sam Raz” 📰

..
..
.

Wiosenna kolekcja “In Mother Nature’s Arms” pojawiła się w czasopiśmie “Mama w Sam Raz”, a razem z kolekcją pojawił się też artykuł o odpowiednim przygotowaniu na wiosnę na podstawie naszych ciuszków!

.
.
.

.

Magazyn “TEEN CRUZE” z Los Angeles 📰 🇺🇸

.

.

.

.

.

Strojmisiową, jesienną kolekcję znajdziecie w środku i na okładce sierpniowego wydania modowego magazynu z samego, słonecznego Los Angeles

Magazyn “DZIECI” 📰

W magazynie “Dzieci” znajdziecie porady jak z polskimi markami ubrać dzieci na jesień. Strojmisiowe kurtki i ubranka są tam świetnie opisane! A do tego jesteśmy na okładce 🐻

Wyróżnienie na targach w Nowym Jorku 🗽

.

.Strojmisie

.

.

.

Strojmisie, a dokładniej nasza zimowa kurtka z kolekcji AW’19 została wybrana i pokazana w Strefie Trendów na targach “I Love Playtime” w Nowym Jorku! Czyli jedynch z najbardziej prestiżowych targów mody dziecięcej na ŚWIECIE!

Magazyn “MADISON” 📰🇬🇧

.

.

.

Strojmisiowa moda zawitała też w Wielkiej Brytanii, a dokładniej w “Madison Fashion Magazine”! To pierwszy, strojmisiowy debiut w zagranicznej prasie i początek światowej przygody!

Magazyn “SHAPE” 📰

strojmisie

strojmisie

strojmisie

strojmisie

W magazynie “Shape” strojmisie pokazywały jak moda może łączyć pokolenia! To jedna z naszych pierwszych kolekcji Mama i Ja.

Pokaz mody dziecięcej “FASHION KIDS” 📸

strojmisie

strojmisie

strojmisie

strojmisie

Nasze sukienki, spodnie, bluzy i kurtki mogliście zobaczyć na pokazie mody dziecięcej w trakcie trwania Targów Fashion Kids.

Magazyn “PRZEDSZKOLA” 📰

Strojmisie i strojmisiowa moda zawitały też na okładkę magazynu “PRZEDSZKOLA”, była to jedna z naszych pierwszych kolekcji!