Blog

Pomysł na prezent dla dziecka

Świąteczne piosenki w radio, świąteczne ozdoby i światełka na ulicach, świąteczne kolory dookoła… wszystko to skutecznie wprowadza nas w radosną atmosferę Bożego Narodzenia i…

Więcej

Urodziny marki STROJMISIE

Urodziny świetujemy z rozmachem, bo cały tydzień! Przygotowałyśmy dla Was moc uśmiechów i moc niespodzianek. A pierwsza rusza już dziś!

Więcej

zestaw mama i syn

Matchy matchy – ubrania dla mamy i córki, i mamy i syna!

Styl matchy-matchy, czyli pasujące ubrania dla mamy i dziecka to hit ostatnich lat. Sprawdź co przygotowała dla Ciebie marka STROJMISIE.

Więcej

Nowa kolekcja 2022

Nowa kolekcja wiosna-lato 2022

Strojmisie od początku istnienia kierują się dewizą zrównoważonej mody, dlatego nowa kolekcja różnież powstała przy użyciu wyłaczniej najlepszych znanych nam surowców!

Więcej

Praktyczny prezent świąteczny!

Obdarowywanie się prezentami to piękna tradycja! Przygotowałyśmy dla Was pomysły na praktyczny prezent świąteczny!

Więcej

zimowe czapki z wełny merynosów w różnych kolorach i splotach

Wełniane czapki dla dzieci – jak wybrać odpowiednią?

Wełniane czapki dla dzieci są super na zimowe dni. Jednak wełna często jest nieprzyjemna dla maluchów, bo drapie i gryzie. Mamy na to sposób!

Więcej

Jak ubrać dziecko do przedszkola? Porady na jesień i zimę.

Jak dobrze przygotować się do przedszkola? Na co zwracać uwagę przy jesiennych zakupach? Kasie zdradzają Wam kilka dobrych sposobów na przygotowania!

Więcej

Jak prać softshellową kurtkę? Jakich detergentów użyć?

Jak prać softshellowe kurtki? Czy można je prać w pralce? Jakich detergentów użyć? Opowiadamy dokładnie o tym jak pielęgnować softshellowe kurtki.

Więcej

Co zapakować do dziecięcej walizki? – poradnik strojmisiowy

Co zapakować do dziecięcej walizki? Co spakować do apteczki? Jakie zabawki wziąć na podróż? My znamy odpowiedź! I mamy też prezent!

Więcej