Chwalą nas

Zdecydowanie polecam! Super jakość, boskie zestawy #matchymatchy dla rodzeństwa! imdominikapolak

Przepiękne projekty! Perfekcyjne wykonanie z bardzo dobrej jakości tkanin. Po otworzeniu paczki byłam bardzo zaskoczona- wielki pozytyw! Zaczynam przygodę z strojmisie z niezwykła przyjemnością! sandra.zyrek

Zakochałyśmy się z córką w tych ubrankach. Wspaniały, oryginalny design i świetna jakość materiałów. Zdecydowanie polecamy Strojmisiowe cuda. veroni_que_

Darmowa dostawa

od 250 zł

Przyjazne zwroty

zakupionego towaru

Szybka wysyłka

zamówienia

Doskonała

obsługa klienta

O marce

STROJMISIE to znaczy SPRYTNA DZIECIĘCA SZAFA.

STROJMISIE to o wiele więcej, niż tylko dziecięca moda, to koncepcja UNIWERSALNEJ, SPÓJNEJ i WYGODNEJ dziecięcej garderoby.

Tworzymy dla Was ubrania które można ze sobą dowolnie łączyć i zawsze świetnie wyglądają, bo wiemy ile macie obowiązków każdego dnia i że codzienna wyprawa do przedszkola czasami wydaje się Wam dłuższa niż podróż dookoła świata.

Wszystkie nasze ubranka powstają z NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI, produkowanych W POLSCE i certyfikowanych, materiałów, a każdy wprowadzony do sprzedaży krój jest testowany przez najdroższych naszemu sercu małych modeli i modelki, nasze własne dzieci.

Nasz Strojmiś jest w całości MADE IN POLAND, a jego serce bije w Tarnowskich Górach na Śląsku.

Blog

zestaw mama i syn

Matchy matchy – ubrania dla mamy i córki, i mamy i syna!

Styl matchy-matchy, czyli pasujące ubrania dla mamy i dziecka to hit ostatnich lat. Sprawdź co przygotowała dla Ciebie marka STROJMISIE.

Więcej

Nowa kolekcja 2022

Nowa kolekcja wiosna-lato 2022

Strojmisie od początku istnienia kierują się dewizą zrównoważonej mody, dlatego nowa kolekcja różnież powstała przy użyciu wyłaczniej najlepszych znanych nam surowców!

Więcej

Praktyczny prezent świąteczny!

Obdarowywanie się prezentami to piękna tradycja! Przygotowałyśmy dla Was pomysły na praktyczny prezent świąteczny!

Więcej